NEMOKAMAS SIUNTIMAS (paštomatais) užsakymams virš 12 EURŲ. NEMOKAMAS SIUNTIMAS (kurjeriu) užsakymams virš 20 EURŲ.

w3c

w3c

Pirkimo-Pardavimo sutarties sudarymas

1.1. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta, kuomet Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformuoja ir pateikia prekių užsakymą, prieš tai susipažinęs su šiomis taisyklėmis.

Pardavėjo teisės

2.1. Susidarius svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba visiškai sustabdyti elektroninės parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui. Ir grąžinęs visus Pirkėjo sumokėtus pinigus.
2.2. Jeigu Pirkėjas bando pakenkti elektroninės parduotuvės darbui, stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę be perspėjimo apriboti ar sustabdyti jam galimybę naudotis elektronine parduotuve.

Pardavėjo įsipareigojimai

3.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti galimybę naudotis elektroninės parduotuvės paslaugomis, kurios veikimo sąlygas nustato šios Taisyklės.
3.2. Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjo įsigytas prekes pristatyti Pirkėjo pasirinktu pristatymo būdu (paštomatais arba į nurodytą adresą), remdamasis sąlygomis, kurias nustato šios pirkimo – pardavimo Taisyklės.
3.3. Kai dėl nenumatytų aplinkybių Pardavėjas negali pristatyti elektroninėje parduotuvėje užsakytas prekes, Pardavėjas turi teisę nutraukti Pirkimo-pardavimo sutartį prieš tai pasiūlęs analogą ir informavęs Pirkėją. Pirkėjui atsisakius, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus per 3 darbo dienas (dažniausiai tai 2 d.d.).
3.4. Pirkėjui pasinaudojus Taisyklių 5.2. punkte numatyta teise, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 3 (penkias) darbo dienas, nuo grąžinamos prekės gavimo dienos.
3.5. Pardavėjas gali negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtos pinigų sumos tol, kol prekės negrąžintos Pardavėjui.

Pirkėjo teisės

4.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis.
4.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo-pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos. (Paprastai tariant, tai 14 dienų)
4.3. 5.2 punkte aptarta Pirkėjo teise (prekės nepriėmimas iš kurjerio ar paštomato) Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat jei ji nebuvo naudojama. Jeigu pakuotė pažeista išpakuojant, Pardavėjas gali pasilikti dalį Pirkėjo sumokėtų pinigų naujos pakuotės padengimui.

Pirkėjo įsipareigojimai

5.1. Pirkėjas privalo sumokėti (elektronine bankininkyste) už įsigytas prekes ir jas priimti šiose Taisyklėse numatyta tvarka (iš paštomatų arba pristatymo į nurodytą adresą).
5.2. Jeigu Pirkėjas, prekių pristatymo metu, be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, Pardavėjui pareikalavus Pirkėjas privalo padengti prekių grąžinimo išlaidas, kad būtų grąžinti už prekes sumokėti pinigai.
5.3. Prekių pristatymo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo patikrinti siuntos (
prekės(-ių) būklę) būklę pasiimdamas ją iš paštomato arba su asmeniu iš siuntų tarnybos. Geriausia nufotografuojant telefonu prie paštomato su laiku kada buvo padaryta nuotrauka, kad įrodyti, kad siunta buvo atsiimta jau apgadinta.

5.4. Pirkėjas, naudodamasis elektronine parduotuve, patvirtina, kad sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalo jų laikytis.

Prekių kainos

6.1. Prekių kainos elektroninėje parduotuvėje nurodomos eurais. Kainos nurodomos su PVM. Patvirtinus užsakymą prie bendros prekių sumos prisideda pristatymo mokestis, jeigu toks yra taikomas.

Prekių užsakymas ir apmokėjimas

7.1. Pirkėjas, apsilankęs elektroninėje parduotuvėje, išsirenka jam patinkančias prekes, kurias įsideda į pirkinių krepšelį. Po pirkinių krepšelio suformavimo, Pirkėjas suveda asmens duomenis, būtinus užsakymo įvykdymui: savo vardą, pavardę, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefono numerį bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi pristatant užsakytas prekes. Pirkėjas patvirtina susipažinimą su šiomis taisyklėmis (uždėdamas varnelę) ir patvirtina užsakymą.
7.2. Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, Seb, Medicinos banko, Luminor, 
Šiaulių banko, Citadelės, Revolut, N26 ir Knick elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: