NEMOKAMAS SIUNTIMAS (paštomatais) užsakymams virš 12 EURŲ. NEMOKAMAS SIUNTIMAS (kurjeriu) užsakymams virš 20 EURŲ.

w3c

w3c

1. Parduotuvė įsipareigoja nurodyti pristatymo terminą prie kiekvienos prekės, jei prie prekės nėra nurodyta pristatymo termino, tuomet užsakymo terminas yra vykdomas iki 2 savaičių. Tuo atveju jeigu yra nesklandumų su pristatymu, parduotuvė įsipareigoja susisiekti su Klientu ir rasti geriausią sprendimą.
1.1. Prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas į Kliento pasirinktą paštomatą, priklauso nuo pasirinkto produkto. Atsiskaitymo puslapyje, galėsite tiksliai matyti siuntimo laiką.
2. Klientas įsipareigoja atkreipti dėmesį į nurodytą pristatymo terminą ir kreiptis į parduotuvę tik tuo atveju, jeigu praėjo 24 valandos nuo pristatymo termino pabaigos.
3. Prekės, užsakytos parduotuvėje pristatomos Klieno pasirinktu būdu: paštomatais arba nurodytu adresu.
4. Klientas įsipareigoja, užsakydamas prekes kurjeriu, nurodyti prekių pristatymo vietą, bei asmenį, kuris atsiims prekes.
5. Klientas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Kliento pateiktais duomenimis, Klientas neturi teisės reikšti parduotuvei pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
6. Užsisakius prekių daugiau nei už €12 pristatymas, Kliento pasirinktu Lietuvos kurjerių paštomatu, nemokamas.
7. Užsisakius prekių daugiau nei už €20 pristatymas visoje Lietuvoje, Kliento nurodytu adresu, nemokamas.
8. Tais atvejais, kai priėmus prekes Klientas pastebi, jog siuntoje nėra tinkamos prekės, Klientas privalo nedelsiant informuoti apie tai parduotuvę el.paštu info@perkukasdien.lt.

SVARBU! Siuntiniui atvykus į paštomatą, Jūs būsite apie tai informuoti SMS žinute ir galėsite siuntą atsiimti jums patogiu metu. Prekes pristatome TIK Lietuvoje!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: